Як встановити WordPress правильний шлях повного підручника 2024

Однією з функцій, яка зробила WordPress настільки https://avahost.ua всюдисущою, це те, наскільки просто встановити та працювати. Перейдіть до розширеного → менеджера індексу папки від Hpanel та введіть папку public_html у суб’єкті списку. Встановлення WordPress зазвичай може призвести до помилок, особливо якщо ви це робите вручну.

З: Чи я вкладаю вручну вручну?

  • Sony Music, BBC America, TechCrunch та The New York Times-це просто кілька величезних імен, які вірить у нього в он-лайн присутності.
  • На нашому прикладі веб сайту, використовуючи Bluehost, ми входимо в систему, після чого натискаємо на хостинг та cpanel.
  • Ви повинні розпакувати файл і всередині нього, ви відкриєте папку WordPress.
  • Маючи стільки рішень, це може стати трохи заплутаним для новачків.
  • Будьте впевнені, щоб натиснути на вкладку “Керувати серверами”, щоб переглянути стан баз даних Apache веб сервер, профтпд та MySQL.

Клацніть правою кнопкою миші на новій папці, щоб перейменувати її, а потім двічі клацніть, щоб відкрити її. WordPress одна з найгарячіших методів адміністрування вмісту у світі (CMS), що працює близько 43% Інтернету. Як розробник Інтернету, є випадки, якщо ви вирішите розмістити WordPress на регіональному рівні. У цій публікації ми пояснимо місцевий Інтернет хостинг та його переваги та надасть пару методів для цього. За допомогою всіх видів варіантів ви впевнені. Кожна тема має детальну документацію та спеціальну допомогу, щоб забезпечити плавне налаштування.

Я не знаю, який хост вибрати

На певному рівні вам може знадобитися опублікувати свій місцевий веб сайт у Інтернеті, щоб інші люди могли його бачити. Прекрасна новина полягає в тому, що перенести WordPress з Native Serv. З урахуванням сказаного, коли ви хочете створити особистий веб журнал WordPress або веб сайт, то рекомендуємо використовувати місцеві за допомогою маховика. Це локальна програмна програма Інтернету, яка дозволяє вам налаштувати WordPress на ноутбуці Windows, Mac або Linux одним клацанням.

Як встановити WordPress на своєму веб хостингу

Leave a reply